O nas

O nas

25 lat doświadczenia w usługach medycznych

25 lat doświadczenia w usługach medycznych

Odtruwanie alkoholowe Szczecin to innowacyjne ambulatoryjne centrum leczenia uzależnień, które wykorzystuje najnowocześniejsze, oparte na nauce techniki, technologie i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, aby zapewnić pacjentom najwyższej jakości doświadczenie terapeutyczne.

Zapewniamy wyjątkową, zindywidualizowaną opiekę pacjentom i rodzinom zmagającym się problemem, jakim jest nadużywanie alkoholu.

+48 640 380 217
Co robimy

Nasza misja i wizja

Zapewniamy wyjątkową, opartą na nauce oraz doświadczeniu opiekę wszystkim pacjentom.

Poprzez ciągłe wykorzystywanie pojawiających się badań, integrację rozwijających się technologii i wykorzystanie opieki opartej na dowodach, planujemy przeprowadzić rewolucję w opiece nad osobami uzależnionymi, mając jeden prosty cel: pomóc naszym pacjentom stworzyć i prowadzić zdrowe i szczęśliwe życie.

Głęboko wierzymy, że osoby zmagające się z nałogiem zasługują na profesjonalne leczenie.

Profesjonalny zespół

Poznaj nas bliżej

Nasz zespół to grupa ekspertów, którzy są pasjonatami swojej pracy i stosowania jak najbardziej skutecznych metod leczenia związanych z nadużywaniem alkoholu, w tym z odtruciem alkoholowym. Jesteśmy niezachwianie zaangażowani w stosowanie technik leczenia popartych badaniami i używamy ich, aby wspierać pacjentów w dążeniu do ich celów.